Pohár města Březnice

18.06.2019 09:57

V sobotu 15.6. se v parku u hasičárny jak mi říkáme v kinder fair areně odehrál pohár, který je určen dětem. Za nádherného počasí zde zápolilo 9 družstev a v zastoupení byl i Jihočeský kraj, za který zde startovali SDH Mirovice a Paseky. Samozřejmě se účastnila i Březnice a to hned třemi týmy premiéru si na naší půdě odehráli děti z Podlesí podruhé k nám zavítali děti z Dublovic a děti ze sousedního Starého Rožmitálu. Veliký obdiv sklidila Březnická přípravka za svojí bojovnost a odhodlanost pro sport a tak doufejme, že jim to zůstane a že jich bude v tomto sportu přibývat. V mladší kategorii vyhrálo SDH Dublovice, jako druzí byli děti z Březnice 1, třetí SDH Podlesí v kategorii starší děti vyhrálo SDH Starý Rožmitá, na místě druhém SDH Mirovice 1 a na místě třetím SDH Mirovice 2.